20 Oca 2013

Video Post; Kitaplar!

Yeni video'da Manson lensilerimle arzı endam ettim. Aslında dileğim videoyu adam gibi yapmaktı ama olmadı yeterli programım yok. bununla idare edin artık ne yapayım. Başta bir tarafa bakışın hastasıyım, sabahtan beridir ona gülüyorum. Zaten çektiğim videolarda mutlak olarak beni yerlere yatıracak bir şey oluyor. Videoda bahsettiğim Mercy playlistim de burada kulak verin haydi ;

4 yorum:

 1. Lensler bence çok yakışıyo sana :) Hobbit'in illustrasyonlu versiyonunu da fuardan kesin alırım, kaçmaz. Metis ajandayı ben de bayılarak aldım ve kıyamıyorum hakkaten yazmaya :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler ^^
   hakikaten yazılmıyor bir şey. :)

   Sil
 2. Oh sonunda izleyebildim =) Videolarına bayılıyorum hep zaten ama buna ayrı bayıldım; çünkü senin kitap zevkine güveniyorum ve hemen not defterimi yanıma alıyorum=)) Video çok güzel olmuş, tarzına da bayılıyorum zaten; sürekli bayılıyorum dedim ama bayılıyorum işte;))) Şimdiden yeni video beklemeye başladım =D Bu arada Hobbit'in bu versiyonunu ilk sen de gördüm, gerçekten çok güzelmiş, edinmek lazım.

  YanıtlaSil
 3. hehe Güngör bende sana bayılıyorum zaten ^^ yeni video'yu diktiğim şeyler bitince çekeceğim. bakalım ne zaman bitireceğim :)

  Hobbit'in bu versiyonunu mutlaka edinin çok sevdim ben. ^^

  YanıtlaSil

sadece blog reklamlarını yapmak için gelenler lütfen yorum bırakmasın, o tip yorumları görüp yayınlamama kararı aldım.

onun dışında bloğuma uğrayıp, yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim ^_^