26 Ara 2014

WishlistBu yıl öyle böyle bitiyor. Nasıl geçti derseniz orta şekerli diyebilirim. Bol hayal dünyasına kaçmalı. Çünkü artık ciddi anlamda insanlardan, hayattan, her şeyden yoruldum. 

Bazen her şey çok benim dışımda yaşanıyor gibi hissediyorum. Uyum sağlayamıyorum, diğer insanlar gibi evleneyim diye düşünemiyorum. Hatta bir adam benimle ciddileşse öff böyle konuşmasana bak şu film çok güzel, bildiğin iyi film, şarkı varsa söylesene diye diye kaçırıyorum. Çünkü aşklı şeylerle hiç alakam yok. Sevsem, aşık olsam bile bunu nasıl yaşayacağımı bilmiyorum. 

Hakikaten diğer insanlar nasıl yapıyorsunuz bunu? 

Bu sene istediğim çoğu şey oldu olmadı. Yine Prag yalan oldu ve bu seneki Wishlistimin tepesinde. Baktım geçen seneki isteklerime unutmuşum onları. Victoria Frances Favole'leri alaydım bari. Bu sene kesin alacağım!

Yine bol kitaap! Ama bu sene ciddi anlamda bir kitap okuma programı yapacağım. Okumayı çok istediğim kitaplar var. Bu sene zaten az kitap okudum. Cidden az. Lakin GR kitap kotamı baya yüksek tutmayı planlıyorum. 

Bol çizim yapacağım. Bu çizimi çok sevdim ama. Kartpostal yaptırmayı planlıyorum. Yeni yıl zamanı Postcrossing ile yollarım birilerine. Bide yine kartpostal olayına uygun birkaç çizim yapayım diyorum. Bastırıp postcrossing ile yollarım, dünyayı gezer çizimlerim :) 
Genelde mavi saçlı bir kız çiziyorum bu aralar, öyle çizersem şayet gerçekten gezmiş gibi olurum eheh 

Bu sene cidden aşkı yaşamak istiyorum. Yani sevdiğini belli eden biri karşıma çıksın artık yetti. 
Acaba? sorusundan çok yoruldum. 

Bu yıl Oscarlık filmlerin hepsini izleyeceğim. Geçen sene izlemediğim için, Oscar törenini de izlememiştim zevki olmaz diye. 

Bu sene artık cidden zayıflayacağım. Çünkü giymek istediğim çok elbise var. Mesela cosplay yapamıyorum sırf o yüzden. Aslında yapılır ama ben çok detaycı ve mükemmeliyetçiyim. Kılı kırk yararak iş yapıyorum. Mesela Elsa olacaktım ama kilo veremeyince kaldı. Tombiş Elsa mı olur ya askdkf

Gene çok şey istememişim ee daha ne isteyeyim kitaplar olsun hayal dünyam ve Prag olsun sevdiğim kişi olsun yiter be :)) 


Facebooktaki yıl şeysini bir çoğunun aksine ben sevdim. 
Çok şirin geçmiş gördüm de. Hep kutlama, zaten hayatımız kutlama.


Bu sene hiç planlamadan birden yaptıklarım;

Birini hayatımdan çıkardım (iyi mi, kötü mü oldu pek halen çözemedim stalkır oldum bu sayede)
Saçlarımı mavi yaptım, deniz kızı modunda gezdim. (Ama bu süper oldu çok mutluyum)
Tardis atkısı aldım ( Bu ondan süper oldu) 

Bakalım bu yıl mavi kız ne yapacak?
Hangi diyarlarda olacak?
İzleyip görelim :)

2 yorum:

  1. Aşkın peşine düşüp hayatına giren insanlar hakkında acaba dediğin zamanlarda nedense yaşananlar sahte çıkıyor. Çok ilginçtir ben de dahil diğer insanlarda da gözlemlediğim aşık olmak o insanla tanışmak istiyorum hissiyatından vazgeçmeden ama acaba bu mu o mu demeyi bıraktığın zaman bir şeylerin geliştiği. Ben de her yıl kafamdan "bucket list" oluştururum ayrıca ya son yılımı yaşıyorsam ne yapsam kardır diye düşünürüm ama yıl sonunda yapabildiklerimin sayısı çok az olur. Galiba biraz gerçekçi hedefler koymak gerek.Bu arada saçlar yakışmış yapmak isteyip yapamadıklarımın arasında :) Umarım bu yıl listende yapabildiğin maddelerin sayısı çokça olur mutlu yıllar diliyorum...

    YanıtlaSil
  2. Prag bu sene olacak, öyle hissediyorum:)

    YanıtlaSil

sadece blog reklamlarını yapmak için gelenler lütfen yorum bırakmasın, o tip yorumları görüp yayınlamama kararı aldım.

onun dışında bloğuma uğrayıp, yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim ^_^