28 Şub 2015

Bluebird

Jo Jung Hee - Blue Bird


If I were a blue bird, I could sing a song 
for you it’s just for you 

 (Singing like a bird for your lonely heart)

Merhaba uzun zamandır hiç yazamıyorum. Çok şey olmasına, meleklere, küçük mavi kuşlara inanmama rağmen neden yazmadığımı bilmiyorum. Mavi kuş demişken doğum günümde bu çizimi hediye ettim kendime. Sonra Zey'e verecektim de o unuttun ben unuttum kaldı öyle.

Şarkı Angel Eyes dizisinin Ost'undan. Harika gerçekten. 

Bugün bir anda geçmiş doğum günümü yazasım geldi. Çünkü çok güzeldi. İnsanlar benim için özenmişlerdi, hazırlık yapmışlar, mutlu olayım diye uğraştılar. 

Mutlu oldum. Zaten insan sevdikleriyle hep mutlu olur. 


Zey'im benim için bu harika pastayı yapmış. Kendi sevmediği halde ben seviyorum diye damla sakızlı vanilya koymuş kremasına. ♥

Hayatıma ışık olsun diye deniz feneri ve kupa manyağı olduğum için mavi elbiseli kızı unutmamış. Çorbalarımı içiyorum bununla. Ayrıca kutuya bayıldığımı eklemeden edemiyorum ♥


Teyzemde elceğizleriyle bu aşçı önlüğü ve şapkasını dikti. Nasıl güzel değil mi?
Takmaya kıyamıyorum. 

O gün üç pastam vardı. Sevdiklerim kutladı, çok güldük. 
Benim sadece isteğim artık dileklerimin olması. Olacak gibi olup, sonra her şeyin aynı devam etmesi canımı çok yakıyor. Diğer insanların kolayca yaptığı şeyleri yapamıyor olmak öyle zorluyor ki. Nil'in Havuz Problemi şarkısında dediği gibi "zamanin kizlari baliklama atlama diyemiyorum ayaklari cirptikca onlarin sanki boguluyorum" 
Zaten o şarkı direkt özetim.


Umarım bu yaş güzel ve uğurlu gelir.


1 yorum:

  1. nice yaşlara =) ne kadar şanslısın ki etrafında seni çok iyi tanıyan insanlar var =) çok cici şeyler hediye etmişler sana =) 3 pasta da cabası =) güzel yazılarını ve çizimlerini hevesle bekliyorum, bloguna bayılıyorum =)

    YanıtlaSil

sadece blog reklamlarını yapmak için gelenler lütfen yorum bırakmasın, o tip yorumları görüp yayınlamama kararı aldım.

onun dışında bloğuma uğrayıp, yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim ^_^