2 Ara 2015

Eğlenceli Çizimler


Çizim yapmaya tekrar başladım. Resmen beni şu ülkede hayata bağlayan tek şey denebilir. Boyalar, başka dünyalara gidince hayat renkleniyor gibi. 

Bu çizimleri Faber Castell'in Eğlenceli kalemleriyle yaptım. Çok aşırı verim aldığım söylenemez ama onların da olması işime yarıyor. İyi tarafı diğer markerlar gibi arkaya geçirmiyor. Şu moda olan boyama kitapları ile kullanılması için biçilmiş kaftan. 
Bir de kesem için tehlikeli ama aşırı derecede marker bağımlısı oldum çıktım. Bide ben çizdikçe, aldıkça çevremdekilerin de bana almaya başlaması güzel oldu. Hiç hayır diyemeyeceğim, çok seviyorum. En çok istediğim ve kimse almazsa doğum günümde kendime hediye olarak alacağım Chameleon Markers. Harikalar ya gördükçe bayılıyorum, onlar en en istediklerim. 

Faber Castell'in ayrıca Pitt Artist setlerinden nude skin tones'u beğendim hatta baya kullandım. Zaten boya olarak en çok kullandığım o tonlar. Çocukken de pastel boyalarda ten rengi varsa zenginlik belirtisi sayılırdı asshfj ben bu ara baya zengin olabilirim hep o tonlarla işim var :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

sadece blog reklamlarını yapmak için gelenler lütfen yorum bırakmasın, o tip yorumları görüp yayınlamama kararı aldım.

onun dışında bloğuma uğrayıp, yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim ^_^